n a š i   p e j s k o v é
POSLEDNÍ
AKTUALIZACE
PROBĚHLA
18.03.2004


NOVÉ SEKCE:
* Alan ze Šidláku
* O'Flanagan
* Odkazy

OSTATNÍ:
* přidány fotky do fotogalerie
* úprava hlavní stránky
* update výstav

starší aktualizace


22. října 2020
ČTVRTEK
17:45:06
Svátek slaví: 
Sabina

Optimalizováno pro:
Internet Explorer 6.0
800 x 600

Powered by:


KONTAKT:
Alžběta Vrublová,
Bruzovská 1824,
Frýdek-Místek, 738 01,
mobil: +420 777 04 00 78,
tel: +420 558 63 02 40,
fax: +420 558 62 77 27
alzbeta.vrublova@centrum.cz


ÚVODNÍ SLOVO:

Odmala vyrůstám mezi zvířaty. Můj první vlastní pes pochází z útulku. Jmenuje se Ronik. Je to taková malá béžová kulička s velkým srdíčkem. Mazel rodiny. Nezůstalo jen u něj. Škemrala jsem o dalšího a většího. Táta povolil, ale jen s danými podmínkami: "Pokud budeš hodná a vysvědčení bude se samými jedničkami, můžeš si vybrat pejska, jakého chceŠ. Tehdy mi nevěřil, tak přikývnul a jen se pousmál. Ale co bych pro to neudělala. A tak došlo na to, že jsem si pro Štěňátko jela do malé vesničky u Brna. Jmenovala se Asta ze Šidláku. U pana Gargoše jsme se dozvěděli, že bratříček, Alan ze Šidláku, poputoval do stejného města, kde sídlíme i my. Zkontaktovala jsem se s nimi a dnes společně vyrážíme na procházky, k řece, na cvičák i jezdíme po výstavách. Asta a Alan vyrostli v krásné a zdravé pesany. Touto cestou moc děkujeme panu GargoŠovi a jeho manželce, chovatelům, za ty naše sluníčka, bez kterých bychom si neuměli náš život představit. Ještě jednou děkujeme.

Já jsem si toto plemeno opravdu zamilovala a tak se snažím podpořit kvalitu plemene jak exteriérovou, tak povahovou v Čechách a okolí. Psi vyrůstají v úzkém kontaktu s lidmi, v čistotě a plnou miskou.

Ráda bych touto cestou navázala spolupráci se seriozními chovateli nejen u nás, ale i ve světě.

Alžběta Vrublová, Frýdek-Místek


[HLAVNÍ STRÁNKA]   [O PLEMENI]   [ASTA ZE ŠIDLÁKU]   [ALAN ZE ŠIDLÁKU]   [O'FLANAGAN]   [ŠTĚŇATA]   [VÝSTAVY]   [FOTOGALERIE]   [NÁVŠTĚVNÍ KNIHA]   [ODKAZY]  

Líbí se Vám tyto stránky? Dejte o tom vědět!
design and programming Jan Dvořák, personal presentation http://dj.euweb.cz
Publikování materiálů zde uveřejněných bez souhlasu autora zakázáno! Děkujeme.
©2003 - 2004